eFSaNeTuRk

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sagopa Kajmer - Düşenin Dostu Olmaz

ÖzKaN
    ÖzKaN
    Üye
    Üye

Sagopa Kajmer - Düşenin Dostu Olmaz Empty Sagopa Kajmer - Düşenin Dostu Olmaz

Mesaj tarafından ÖzKaN Perş. Haz. 04, 2009 7:57 pm

1.Bölüm
    İlham al bu sözlerin sahibi bir Hamal varlığı hayal kahramanı olmak istediğim bir masal var düşündükçe sulara
    batar benim sal kader beni sal.Marifetle erir gönlüm Gördüm benim gören gözüm parçalar ya gönlüm avuçlarımda
    göğe doğru tuttuğum dualarım ve ömrüm yetmez dilemeye özrüm . Bak bataklıklar üzeri ne kadar da parlak bak
    ve gör burdan her tarafta güzel yüzlü tuzak gökyüzü ne kadar yakın Arş-ı Azam ne kadar uzak kendine
    yaptıkların ve kattıkların ne kadar vasat .Evet bu bir aşk şarkısı evet bu bir kalp ağırısı evet bu namelerde bir
    yanan var en derinden ah bir bilsen içimdeki alevi bir görsen .Yanlız ağacın çocuklarını taşladınız öldüler sapanla
    avlanan kuşlar can çekişerek öldüler.Gözden ayrı düşeni dudaklar cümleden düşürdüler düşenin dostu olmadı
    hiç.

Nakarat
    Düşenin dostu olmaz bunu böylece bildim inanmasam olmaz.

2.Bölüm
    Ölüm Allah'ın emri, ankebutta belli eline tutuşturdu sago en güzel delili delillerim ve deliliğim Beni Bu yaşıma getirdi
    sen köşene çekil düşün seni neler bitirdi.Başta tertemiz bir sudur yaradılış gün geçtikçe karmakarışır durgun sular
    ani bulanır ilk başlarda suya bakarsan ayı ve güneşi saf görürsün sonra güneş gider ay kalır üzülürsün .Düşmanın
    buzunda donmaktansa dostun güneşi yaksın içimi, alınan her nefes soluk yeniden yaşama dönmek gibi kefene
    sarılı tütüne benzerim uçar dumanım aniden uçar bu ruh bedenden . Bu ruh bedenden uçar geride kalan
    naçar.Çark-ı Felek yaman döner ben solar sen açar onlar kalır sen göçer menzilimiz farklılaşır çok geç olmadan
    açıl gözüm açıl ..

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 1:46 am